MUSKA Orijinal Film Müzikleri Albümüm Çıktı !

2014 yazında gösterime giren, uzun metrajlı bağımsız psikolojik gerilim filmi MUSKA’nınmuska_albumkapak orijinal film müziklerini yapmıştım. Üzerinden bir süre geçmiş olmasına rağmen Pro Tools projesini tekrar açıp soundtrack albüm için miks yapmaya ancak fırsat bulabildim. Bu film için çoğunlukla yaylılar, synthesizer, piyano ve gitar kullanarak yaptığım enstrumantal müzikleri hazırlarken oldukça keyif aldığımı söylemeliyim. Ancak parçaların gitar ağırlıklı olmadığını bilmenizi isterim, nihayetinde bu bir rock albümü değil, sinematik çalışma.

Yine bu filmle aynı adı taşıyan single parçamı temmuz ayında yayınlamıştım. Hala dinlemediyseniz buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. MUSKA adlı single tabiki enstrumantal albümde yer alıyor.

Bir diğer küçük sürprizim ise…
MUSKA’da bir kafe sahnesi vardı. Arka planda bir müzik gerekiyordu. Bu sahnede, UMUTSUZ AŞK adlı ilk albümümdem sevilen bir parça olan SENİN ESİRİN OLMAK İSTİYORUM’u kullanmıştım. Soundtrack albümde bu parça da yer alıyor.

Albüm yine bana ait olan bU MÜZİK ATÖLYESİ‘inde kaydedildi, miks ve mastering’i tarafımdan gerçekleştirildi ve bUMA RecordZ tarafından sadece dijital mecralarda yayınlandı, fiziksel CD olarak basılmadı. Bugünlerde hangi albüm basılıyor ki zaten? Sizlere aşağıda iTunes satın alma linkini de veriyorum. Bu işi yapmaya devam edebilmemiz için desteğinize ihtiyacımız olduğu bilmem söylememe gerek var mı? Lütfen satın alın…

Albümdeki şarkı listesi şöyle:
1. Intro 1:11
2. Aldatma 0:39
3. İlk Kabus 1:48
4. Yemek 1:46
5. Canın Lazım Bana 2:05
6. Tenasüh 1:11
7. Ani Bir Öpücük 1.12
8. Beyaz Gürültü 1:17
9. Aliye’nin Dramı 1:37
10. Final 4:13
11. İşin Aslı 1:00
12. Kaçabilirsin Ama Saklanamazsın 0:47
13. Muska (Soundtrack Single) 3.38
14. Senin Esirin Olmak İstiyorum 4:33

Albümdeki sevdiğim parçalardan biri olan Beyaz Gürültü için Spotify Player koydum aşağıya, buyrunuz:

MUSKA filminin fragmanı aşağıda. Fragmanda yer alan müzik albümün ilk parçası olan INTRO oluyor:

Ve MUSKA (Soundtrack Single) Video Klip:

Son olarak; bana bu filmde çalışma fırsatı verdiği için MinusGreen Productions‘a, yapımcı Serhan Nasırlı’ya ve yönetmen Özkan Çelik’e teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın