Kitaplarımın Ses Dosyalarına Erişim

Merhaba!
Bu sayfada kitaplarımın ses dosyalarına erişmek için gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

01.01.2019 tarihinden itibaren ses dosyalarına erişim için yeni ve daha iyi bir sistem geliştirdim. Bu tarihten önce kayıt yaptırdığınız kitapların ses dosyalarına buraya tıklayarak eski portaldan erişmeye devam ediniz. 01.01.2019 tarihinden itibaren yeni aktive edeceğiniz kitaplar için aşağıdaki yönergeleri takip ediniz. Eski sistemde aktive ettiğiniz kitapları yeni portalda aktive etmeye çalışmayınız, sistem hata mesajı verecektir.

Aşağıdaki kitaplardan birine sahipseniz ses dosyalarına internet üzerinden ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Bu erişim indirme şeklinde değil, streaming şeklindedir yani kayıtları dinlemek için internete bağlı olmanız ve siteye giriş yapmanız gerekmektedir.

  • Solo Gitar Metodu: 8. BASKI
  • Solo Gitar Metodu II (İleri Teknikler): 1.BASKI
  • Gitar Metodu (Yeni Başlayanlar için): 6. BASKI
  • Diziler ve Arpejler: 3. BASKI
  • Bas Gitar Metodu: 3. BASKI 
  • Daha önceki baskılar için bu sayfanın en altındaki kırmızı açıklamaları okuyun.

Ses dosyalarına erişim için kitabınızın arka kapağının içi kısmında yer alan 13 HANELİ, RASTGELE HARF VE RAKAMLARDAN oluşan kodu adınız ve email adresinizle birlikte bana iletmeniz gerekiyor.
Başlamak için aşağıda, sahip olduğunuz kitabın resmine tıklayın.
(Bu işlem herbir kitap için ayrı ayrı yapılmaktadır.)

Solo Gitar Metodu: 8. BASKI
Diziler ve Arpejler: 3. BASKI
Solo Gitar Metodu II: 1. BASKI
Bas Gitar Metodu: 3. BASKI
Gitar Metodu: 6. BASKI

Eğer daha önceki baskılardan birine sahipseniz, kitabınızla birlikte ses dosyalarının yer aldığı CD tarafınıza teslim edilmiştir. Kitabınızda yukarıda sözü edilen kod bulunmamaktadır. Kaybettiyseniz ya da herhangi başka bir sebeple ses dosyalarına internet üzerinden erişmek istiyorsanız herbir kitap için 5 TL ücret karşılığında bu erişimi elde edebilirsiniz.
Ses dosyalarına internet üzerinden ücreti mukabilinde erişim sağlamak için buraya tıklayınız.