Kitaplarımın Ses Dosyalarına Erişim

Merhaba!

Bu sayfada kitaplarımın ses dosyalarına erişmek için gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Lütfen dikkatle inceleyiniz.

Önemli Uyarı: Daha önce içindeki şifreyi kullanarak aktive ettiğiniz kitapları aynı şifreyi kullanarak tekrar aktive çalışmayınız. Talebiniz yanıtsız kalacaktır.

Eğer eski baskılardan birine sahipseniz, kitabınızla birlikte ses dosyalarının yer aldığı CD tarafınıza teslim edilmiştir. Kitabınızda yukarıda sözü edilen kod bulunmamaktadır. Kaybettiyseniz ya da herhangi başka bir sebeple ses dosyalarına internet üzerinden erişmek istiyorsanız herbir kitap için 29 TL ücret karşılığında bu erişimi elde edebilirsiniz.
Ses dosyalarına internet üzerinden ücreti mukabilinde erişim sağlamak için buraya tıklayınız.

01.01.2019 tarihinden ÖNCE kayıt yaptırdığınız kitapların ses dosyalarına erişmek için buraya tıklayınız. Şifrenizi ve/veya kullanıcı adınızı hatırlamıyorsanız sitedeki şifre/kullanıcı adı hatırlama özelliğini kullanabilirsiniz.

01.01.2019 tarihinden SONRA kayıt yaptırdığınız kitapların ses dosyalarına erişim için buraya tıklayınız. Şifrenizi ve/veya kullanıcı adınızı hatırlamıyorsanız sitedeki şifre/kullanıcı hatırlama özelliğini kullanabilirsiniz.

Daha önce şifre kullanarak kayıt yaptırılmamış kitapların ses dosyalarına erişmek için lütfen aşağıdaki talimatları dikkatlice takip ediniz.

Aşağıdaki kitaplardan (lütfen baskı numaralarına dikkat ediniz) birine sahipseniz ses dosyalarına internet üzerinden ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Bu erişim indirme şeklinde değil, streaming şeklindedir. Yani kayıtları dinlemek için internete bağlı olmanız ve siteye giriş yapmanız gerekmektedir.

  • Solo Gitar Metodu: 8. BASKI
  • Solo Gitar Metodu II (İleri Teknikler): 1.BASKI
  • Gitar Metodu (Yeni Başlayanlar için): 6. BASKI
  • Diziler ve Arpejler: 3. BASKI
  • Bas Gitar Metodu: 3. BASKI 
  • Daha önceki baskılar için bu sayfanın en altındaki kırmızı açıklamaları okuyun.

Ses dosyalarına erişim için kitabınızın arka kapağının içi kısmında yer alan 13 HANELİ, RASTGELE HARF VE RAKAMLARDAN oluşan kodu adınız ve email adresinizle birlikte bana iletmeniz gerekiyor. Formu doldurduğunuz andan itibaren 3 (üç) iş günü içerisinde erişiminiz açılacak ve emaille tarafınıza bildirim yapılacaktır.
Başlamak için aşağıda, sahip olduğunuz kitabın resmine tıklayın.
(Bu işlem herbir kitap için ayrı ayrı yapılmaktadır.)

Solo Gitar Metodu: 8. BASKI
Diziler ve Arpejler: 3. BASKI
Solo Gitar Metodu II: 1. BASKI
Bas Gitar Metodu: 3. BASKI
Gitar Metodu: 6. BASKI

Eğer daha önceki baskılardan birine sahipseniz, kitabınızla birlikte ses dosyalarının yer aldığı CD tarafınıza teslim edilmiştir. Kitabınızda yukarıda sözü edilen kod bulunmamaktadır. Kaybettiyseniz ya da herhangi başka bir sebeple ses dosyalarına internet üzerinden erişmek istiyorsanız herbir kitap için 29 TL ücret karşılığında bu erişimi elde edebilirsiniz.
Ses dosyalarına internet üzerinden ücreti mukabilinde erişim sağlamak için buraya tıklayınız.