Artık kitaplarımla birlikte CD vermiyorum!

Arkadaşlar bürokratik işlemlerin zorluğu, maliyetleri ve dolayısıyla satış fiyatlarını arttırması yüzünden artık metod kitaplarımın ekinde CD vermeyeceğim. Kitaplarda yer alan alıştırmalarla ilgili örnek çalımların veya altyapıların olduğu ses dosyalarını sizlere internet aracılığıyla ücretsiz olarak ulaştıracağım. Bu kararı almamdaki bir diğer sebep de ülkemizde artık internet erişiminin hızlanması ve yaygınlaşması. Tüm bunları gerçekleştireceğim internet portalında yer alan Forum bölümünden bana soru sorabilir, diğer kullanıcılarla iletişim kurabilirsiniz. Bu yeni sistem, aynı zamanda, sürekli iletişim halinde kalmamızı sağlayacağı için, sabırsızlanıyorum. Bu portaldan CD içeriklerinin yanı sıra zaman içerisinde diğer ders notlarına, nota ve eğitim videolarına da ulaşabileceksiniz. Kitaplarımdan birini satın almışsanız ses dosyalarına ulaşmak için lütfen aşağıdakileri yapınız.

1.  Buraya tıklayarak Çevrimiçi Eğitim Portalı’ma ulaşabilirsiniz. Ya da yukarıdaki sekmeler arasından Çevrimiçi Eğitim Portalı linkine tıklayabilirsiniz.
2. Sağ üstteki Giriş linkine tıklayın.
3. Yeni açılan sayfada, sağda Buraya ilk defa mı geliyorsunuz? sütununun altındaki Yeni Hesap linkini tıklayın
4. Açılan form sayfasında istenen bilgileri girin.
5. Kitabınızın/kitaplarınızın arka iç kapağında yer alan 13 haneli seri numarasını en alttaki Kitap Kodu Alanı’na girin. Sistem sahip olmadığınız kitapların alanlarını boş bırakmanıza izin vermeyecektir. Bu yüzden oraya (hepsine) kullanıcı adınızı girin.
6. Yeni hesabımı oluştur düğmesini tıklayın.
7. Sistem, onay için mail adresinize bir mesaj gönderecektir.
8. Gelen maildeki linki tıklayıp üyeliğinizi etkinleştirin.
9. Siteye giriş yaparak bana özel mesaj yollayıp haber verin. Seri numaranızı kontrol ettikten sonra ilgili alana ve Forum bölümüne erişiminizi açacağım. Genellikle bunu 24 saat içerisinde tamamlar ve sizi haberdar ederim. Portal üzerinden mesaj yollamayı başaramazsanız posta@borauslusoy.com’a mail atabilirsiniz. Hepinizi bekliyorum: bUMA CEP – bU MÜZİK ATÖLYESİ ÇEVRİMİÇİ EĞİTİM PORTALI

Artık kitaplarımla birlikte CD vermiyorum!” hakkında bir yorum

  1. Geri izleme: Gitar Metodu Ses Dosyaları Online Eğitim Portalıma Yüklendi | borauslusoy.com

Bir Cevap Yazın