Online Video Dersler

Uzun süredir sizlerden gelen talep üzerine online video dersler hazırlamaya başladım. Aşağıdaki linklere tıklayarak derslerime ulaşabilirsiniz.

Screen Shot 2015-07-20 at 6.22.30 PM
PRO TOOLS’a GİRİŞ

Miks 101: DENGELER ve PANLAMA

Miks 102: DİNAMİK İŞLEMCİLER

ARMONİ 101

MIXING with CUBASE (Sertifika Programı)

Cubase’de GATE, COMPRESSOR, LIMITER, DE-ESSER

Yakın zamanda yayınlanacak diğer dersleri takip etmek için video eğitim siteme ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz.

Online eğitim programında yer alan videoları istediğiniz zaman izleyebilirsiniz, belirli bir gün ve saati yok. Yine istediğiniz zaman diğer ders malzemelerinden (metinler, pdf dosyaları ve projelerden) yararlanabilirsiniz. Sistem üzerinde bana soru sorma ve yaptığınız projeler hakkında yorum ve tavsiyelerimi alma fırsatına da sahip olacaksınız. Eğitim programlarım yıllık abonelik sistemi ile çalışmaktadır. Derse kayıt olduktan sonra bir yıl boyunca erişiminiz açık olacak. Bir yıldan sonra hala devam etmek isterseniz aboneliğinizi indirimli tarifeden yenileyebilirisiniz. Video eğitim siteme ulaşmak için buraya tıklayınız!

Screen Shot 2015-07-20 at 6.35.16 PM

 

 

 

 

Online Video Eğitimleriyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu eğitim programı ne zaman başlar ve ne zaman biter?

Eğitim programınıza hemen başlayabilir ve aboneliğiniz devam ettiği sürece devam edebilirsiniz. Tamamen bireysel yürütülen bir eğitimdir, çalışmayı ne zaman yapacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz.

Bu eğitime ne kadar süreyle erişim hakkım var?

Bir yıllık periyotlarla aboneliğinizi yenileyebilir ve istediğiniz kadar devam ettirebilirsiniz. Aboneliğiniz devam ettiği süre boyunca siteye giriş yaparak videoları tekrar izleyebilir, çalışabilirsiniz. Mobil cihazlar dahil tüm cihazlarınızdan erişebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın